• Ruszyły zapisy na semestr zimowy Ruszyły zapisy na kurs wakacyjny Trwają zapisy na kursy letnie, zapraszamy. Startujemy już w sierpniu!
  • Mówisz i Masz(a) Mówisz i Masz(a) Siedziba Centrum mieści się przy ul. Pieniężnego 18 B, biuro nr 202.
  • Kursy języka rosyjskiego w przedszkolach i szkółach podstawowych Kursy języka rosyjskiego w przedszkolach i szkołach podstawowych CJR Masza jest jedyną firmą w województwie warmińsko-mazurskim, która oferuje zajęcia języka rosyjskiego w przedszkolach i szkołach w ramach zajęć dodatkowych.
  • Ucz się języka rosyjskiego nie wychodząc z domu Ucz się języka rosyjskiego nie wychodząc z domu Kursy przez Skype to niezwykle wygodna i skuteczna metoda opanowania języka obcego. Dostosowanie nauki do planu dnia, indywidualny kontakt z lektorem. Zamów bezpłatną lekcję próbną.
  • Język polski dla obcokrajowców Język polski dla obcokrajowców Zajęcia prowadzone indywidualnie bądź w małych grupach przy współpracy z lektorem języka obcego oraz polskiego.

     
Szanowni Państwo.lektor rosyjskiego zdjecie

 

Niesłusznie twierdzimy, iż język rosyjski stracił na znaczeniu. Według badań Eurostatu jest wciąż najpopularniejszy wśród języków obcych znanych Polakom. Szacuje się, iż po rosyjsku mówi 300 milionów ludzi na całym świecie.

Centrum Języka Rosyjskiego Masza powstało z pasji do nauczania języka, historii, a nawet kuchni i filmu rosyjskiego. I tą miłością postanowiliśmy podzielić się z innymi.

Prowadzimy kursy stacjonarne, zajęcia indywidualne, kursy on-line. Udzielamy korepetycji. Pomagamy w przygotowaniach do egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych.

CJR Masza jest jedynym centrum języka rosyjskiego w województwie warmińsko-mazurskim. Jest też pierwszą i jedyną szkołą, oferującą zajęcia języka rosyjskiego w przedszkolach i szkołach w ramach zajęć dodatkowych.

Przeprowadzamy audyt językowy, tłumaczenia stron internetowych, broszur reklamowych, ulotek i ogłoszeń. Tłumaczymy umowy oraz korespondencję firmową. Proponujemy kompleksową obsługę językową firmom współpracującym z kontrahentami rosyjskojęzycznymi.

 

Zapraszam serdecznie

Założycielka i lektorka

Joanna Połonczyk

copyrighted to © 2013 Centrum Języka Rosyjskiego Masza